Zaloge se zelo hitro praznijo ter lahko odstopajo. Točno stanje zaloge kateregakoli artikla lahko preverite na: 02 584 81 40

TP-LINK MC100CM 10/100Mbps Multi-Mode Media Converter

TP-LINK MC100CM 10/100Mbps Multi-Mode Media Converter instock

27,93

SKU 04-130624 Category Tags ,

TP-LINK MC100CM 10/100Mbps Multi-Mode Media Converter

MC220L je media konverter, ki je narejen, da pretvarja 1000BASE-SX/LX/LH optiko na 1000Base-T bakreni medij in obratno. Narejen je pod IEEE802.3ab 1000Base-T in IEEE802.3z 1000Base-SX/LX/LH standardi. MC100CM je narejen za uporabo z multi-mode optičnimi kabli z uporabo SC-Type konektorja. Deluje na 1310nm pri tako oddajanju kot sprejemanju podatkov. Podaljša domet optike do 2km za multi-mode fiber.

Več na uradni strani

instock
Točno stanje zaloge kateregakoli artikla lahko preverite na: 02 584 81 40

Proizvajalec

Garancija

Shopping Cart
Scroll to Top