Zaloge se zelo hitro praznijo ter lahko odstopajo. Točno stanje zaloge kateregakoli artikla lahko preverite na: 02 584 81 40

TP-LINK MC210CS gigabit single-mode media converter

TP-LINK MC210CS gigabit single-mode media converter instock

34,94

SKU 04-131605 Category Tags ,

TP-LINK MC210CS gigabit single-mode media converter

TP-LINK MC210CS je medijski konverter narejen za spreminjanje 1000BASE-LX/LH optike na 1000Base-T bakren medij in nazaj. Narejen je v skladu z IEEE802.3ab 1000Base-T in IEEE802.3z 1000Base-LX/LH standardi, namenje je za uporabo s single-mode optičnim kablom z uporabo SC-Type konektorja. MC210CS podpira dolgovalovne (LX) laser specifikacije na polni hitrosti. Deluje na 1310nm tako pri pošiljanju kot sprejemanju podatkov. 

Druge funkcije vključujejo zmožnost samostojne uporabe (brez ohišja) ali z TP-LINK 19″ ohišju, Auto MDI/MDI-X za TX port in statusnimi LED na sprednji strani. MC210CS vam pošiljal podatke na podaljšanih razdaljak z uporabo single-mode optike do 15 kilometrov.

– IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x
– 1310 nm
– Omrežni kabel 1000BASE-T:
UTP category 5, 5e kabel (največ 100m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (največ 100m)
– zunanji napajalnik
– dimenzije: 94.5*73.0*27.0 mm

instock
Točno stanje zaloge kateregakoli artikla lahko preverite na: 02 584 81 40

Proizvajalec

Garancija

Shopping Cart
Scroll to Top